Смањи
Аа
Повећај

22.06.2022. - Резултати избора по регионима ( Kомора рударских и геолошких ихжењера Србије )

Поштоване колегинице и колеге,

 

Обавештавамо вас да су обрађени резултати избора за члана Извршног одбора Коморе и два члана Скуштине Коморе, који су одржани дана 08. и 09. јуна 2022. године.

Резултати по Регионални центрима су следећи:

 

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР БЕОГРАД

Рударство:

1.Томислав Шубарановић – Извршни одбор

2.Иван Јанковић – Скупштина

3.Милинко Радосављевић – Скупштина

Геологија:

1.Вукашин Вучевић – Извршни одбор

2.Велизар Николић – Скупштина

3.Александар Обреновић – Скупштина

Остали:

1.Новица Љушић – Извршни одбор

2.Марко Павловић - Скупшина

3.Александар Радишић – Скупштина

 

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР НОВИ САД

Рударство:

1.Душан Бизјак– Извршни одбор

2.Марко Анђелковић – Скупштина

3.Биљан Елезовић  – Скупштина

Геологија:

1.Звездан Цимбаљевић – Извршни одбор

2.Лука Маленчић – Скупштина

3.Бориша Вучковић– Скупштина

Остали:

1.Тамара Бундалеска  – Извршни одбор

2.Снежана Филимоновић  - Скупшина

3.Раденко Косанић– Скупштина

 

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР КРАЉЕВО

Рударство:

1.Горан Томић – Извршни одбор

2.Жељко Лацмановић – Скупштина

3.Драган Туновац – Скупштина

 

Геологија:

1.Ацо Илић – Извршни одбор

2.Весна Макевић Анпев – Скупштина

3.Драгана Ромчевић – Скупштина

Остали:

1.Зоран Ђурић – Извршни одбор

2.Драгутин Бадњар - Скупшина

3.Горан Планојевић – Скупштина

 

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР БОР

Рударство:

              1.Игор Свркота– Извршни одбор

               2.Дејан Петровић – Скупштина

  3.Милан Живковић  – Скупштина

 

Геологија:

У регионалном центру Бор, у матичној секцији Геологија мора се одржати други круг избора, имајући у виду да два инжењера имају једнак број гласова за члана Извршног одбора Коморе, а три инжењера имају једнак број гласова за чланове Скупштине Коморе

1.Миле Бугарин и Дејан Бучановић – Извршни одбор

2.Дејан Бучановић – Скупштина

3.Владан Маринковић, Бојан Миленковић и Дејан Николовски – Скупштина

Остали:

           1.Драгољуб Цветковић  – Извршни одбор

           2.Сандра Филиповић  - Скупшина

           3.Зоран Илић – Скупштина