Смањи
Аа
Повећај

22.06.2022. - Rezultati izbora po regionima ( Komora rudarskih i geoloških ihženjera Srbije )

Poštovane koleginice i kolege,

 

Obaveštavamo vas da su obrađeni rezultati izbora za člana Izvršnog odbora Komore i dva člana Skuštine Komore, koji su održani dana 08. i 09. juna 2022. godine.

Rezultati po Regionalni centrima su sledeći:

 

REGIONALNI CENTAR BEOGRAD

Rudarstvo:

1.Tomislav Šubaranović – Izvršni odbor

2.Ivan Janković – Skupština

3.Milinko Radosavljević – Skupština

Geologija:

1.Vukašin Vučević – Izvršni odbor

2.Velizar Nikolić – Skupština

3.Aleksandar Obrenović – Skupština

Ostali:

1.Novica Ljušić – Izvršni odbor

2.Marko Pavlović - Skupšina

3.Aleksandar Radišić – Skupština

 

REGIONALNI CENTAR NOVI SAD

Rudarstvo:

1.Dušan Bizjak– Izvršni odbor

2.Marko Anđelković – Skupština

3.Biljan Elezović  – Skupština

Geologija:

1.Zvezdan Cimbaljević – Izvršni odbor

2.Luka Malenčić – Skupština

3.Boriša Vučković– Skupština

Ostali:

1.Tamara Bundaleska  – Izvršni odbor

2.Snežana Filimonović  - Skupšina

3.Radenko Kosanić– Skupština

 

REGIONALNI CENTAR KRALjEVO

Rudarstvo:

1.Goran Tomić – Izvršni odbor

2.Željko Lacmanović – Skupština

3.Dragan Tunovac – Skupština

 

Geologija:

1.Aco Ilić – Izvršni odbor

2.Vesna Makević Anpev – Skupština

3.Dragana Romčević – Skupština

Ostali:

1.Zoran Đurić – Izvršni odbor

2.Dragutin Badnjar - Skupšina

3.Goran Planojević – Skupština

 

REGIONALNI CENTAR BOR

Rudarstvo:

              1.Igor Svrkota– Izvršni odbor

               2.Dejan Petrović – Skupština

  3.Milan Živković  – Skupština

 

Geologija:

U regionalnom centru Bor, u matičnoj sekciji Geologija mora se održati drugi krug izbora, imajući u vidu da dva inženjera imaju jednak broj glasova za člana Izvršnog odbora Komore, a tri inženjera imaju jednak broj glasova za članove Skupštine Komore

1.Mile Bugarin i Dejan Bučanović – Izvršni odbor

2.Dejan Bučanović – Skupština

3.Vladan Marinković, Bojan Milenković i Dejan Nikolovski – Skupština

Ostali:

           1.Dragoljub Cvetković  – Izvršni odbor

           2.Sandra Filipović  - Skupšina

           3.Zoran Ilić – Skupština